P30-ART

اطلاعیه ها
  • برای عضویت در گروه تلگرام انجمن کبوتران مسافتی ایران و گفتگو با اساتید مجرب و کارشناسان حرفه ای اینجا کلیک کنید
  • برای عضویت در کانال تلگرام انجمن کبوتران مسافتی ایران و بهرمندی از مطالب آموزشی و مقالات مفید و کاربردی اینجا کلیک کنید

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ارسال تاپیک و پست به انجمن
02-07-2013, 09:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-07-2013 09:49 PM، توسط سینا ودودی.)
ارسال: #1
آموزش ارسال تاپیک و پست به انجمن
پس از ورود به انجمن با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود در صورتی که قصد ارسال موضوع جدید را دارید ابتدا وارد انجمن یا زیر انجمنی شوید که مربوط به موضوعی است که قصد ایجاد آن را دارید(به حاشیه قرمز داخل عکس توجه کنید که انجمن کبوتران مسافتی و زیر انجمن های آن را نشان می دهد)

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پس از ورود به یکی از انجمن ها یا زیر انجمن ها با کلیک بر روی هر کدام از موضوعات می توانید وارد صفحه آن موضوع شوید و از آن بازدید کنید.اما برای ارسال موضوع جدید روی دکمه موضوع جدید کلیک کنید که با حاشیه قرمز رنگ مشخص شده است.

در صفحه جدید می توانید عنوان و متن موضوع خود را در کادرهایی که با حاشیه قرمز مشخص شده بنویسید و در نهایت روی دکمه ارسال موضوع کلیک کنید.

در صورتی که وارد یکی از موضوعات از پیش ایجاد شده شدید و قصد پاسخ دادن به آن را داشتید در ابتدا یا انتهای صفحه روی دکمه پاسخ جدید کلیک کنید یا برای ارسال پاسخ سریع از ویرایشگر آخر صفحه استفاده کنید و بعد از نوشتن پاسخ جدید روی ارسال پاسخ کلیک کنید.

با سنگها بگو که چه اندیشه می کنند ، حتی بدون بال کبوتر کبوتر است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-23-2014, 12:15 PM
ارسال: #2
RE: آموزش ارسال تاپیک و پست به انجمن
!اگه بخوام یه پست (موضوع ) رو که خودم ایجاد کرده ام حذف کنم، چه جوری میتونم حذفش کنم یا اصلا این امکان برام هست که حذفش کنم؟به قسمت ویرایش موضوع رفتم و تیک گزینه حذف رو زدم ولی حذف نشد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
03-23-2014, 03:28 PM
ارسال: #3
درود.شما اجازه حذف موضوع رو ندارید

با سنگها بگو که چه اندیشه می کنند ، حتی بدون بال کبوتر کبوتر است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
03-25-2014, 06:45 AM
ارسال: #4
درود بر شما ولی من اگه بخوام پست (( درخواست )) رو که خودم ایجاد کرده ام، ولی نتیجه ای نگرفتم و نخوام وقت کسی رو هم برای خوندنش بگیرم باید چکار کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان