P30-ART

اطلاعیه ها
  • برای عضویت در گروه تلگرام انجمن کبوتران مسافتی ایران و گفتگو با اساتید مجرب و کارشناسان حرفه ای اینجا کلیک کنید
  • برای عضویت در کانال تلگرام انجمن کبوتران مسافتی ایران و بهرمندی از مطالب آموزشی و مقالات مفید و کاربردی اینجا کلیک کنید

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه تمرين جهت آماده سازي كبوتر براي مسابقه بوشهر
11-21-2013, 06:50 AM
ارسال: #1
برنامه تمرين جهت آماده سازي كبوتر براي مسابقه بوشهر
سلام دوستان ما بچه هاي شهر شوش در خوزستان كه قراره در بهمن ماه امسال يك مسابقه رهاسازي كبوتر از بوشهر برگزار كنيم مجبور به تمرين منظم و حسابي هستيم و بنده هم در همين راستا اين هفته جمعه 1-9-92 تعداد 26 عدد از كبوترهام رو قراره ببرم واز شهر اهواز رها كنم اميدوارم كه پرنده هاي جوانم بتونن براحتي برگردن چون بجز دوتاشون بقيه همه جوجه امسال هستندو در صورت موفقيت در اين مرحله بايد بهمين صورت و باتوجه بشرايط جوي تمرين رو باتعيين فواصل مشخص به پيش ببرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط رسول شاکری ، mahan25
11-22-2013, 04:33 AM
ارسال: #2
RE: برنامه تمرين جهت آماده سازي كبوتر براي مسابقه بوشهر
سلام و عرض ادب خدمت آقا دانیال ;

امیدوارم به خوبی از تمرینات سربلند بیرون بیان
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
11-23-2013, 06:05 AM
ارسال: #3
ممنون دوست خوبم ولي بدليل شرايط بد جوي اين برنامه انجام نشد بايد بمونيم تا كمي هوا بهتر بشه
11-23-2013, 05:39 PM
ارسال: #4
آقا دانیال اگه کبوترات بتونن این مسافتوبیان واقعا رکوردخوبه اشالاه که موفق باشی ولی داداش تعداد کبوترات باید خیلی زیاد باشه که تمرینو شروع کنی واسه همچین مسافتی چون میدونم از تعداد 26 تا شاید سه تاش برگردن نمیخام نا امیدت کنم ولی ..میخام نتیجه رو اشالاه درهمین جمع به ما هم بگی داداش ..اینم بگم عکسهایی که گذاشتی بجز دوسه تاش بقیش فکرنکنم بتونن سالم به مقصدبرسن دانیال جان چون من تجربم زیاده تو مسافت بلند.. من دوستت دارم دانیال جان نمیخام ناراحتت کنم ولی خاستم یه نظری داده باشم ..موفق باشی..

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
11-24-2013, 09:08 AM
ارسال: #5
سلام اكبرجان از اينكه نظرت رو گفتي بسيار بسياربسيار ممنون راستش توي عكسها خواستم فقط اونها كه سبز نيستن بذارم چون باقي كبوترهام يا زرهي هستند يا سبز دوخط هيچكدام از اينها كه عكسشون رو گذاشتم بجز ابلغ سياه كه پارسال دويست وپنجاه هوايي رو زده براي مسابقه استفاده نميكنم ودر ضمن اين بيست وشش تا رو تا اهواز ميبرم بعداز مسير اهواز هفت تا قديمي رو بهشون اضافه ميكنم چون حيف اونهارو خسته كنم--- راستي چندساله كه توي كار مسافتي هستي ركوردت چقدره
11-24-2013, 03:55 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-24-2013 04:01 PM، توسط اکبرنیکنام.)
ارسال: #6
دانیال جان آره باید کبوترای زرهی وسبزو سرخ و ببری مسافت کبوترای رنگی وسفید زیاد واسه مسافت بلندخوب نیستند.اینم بگم که من ازهمون 12سالگی علاقه پیدا کردم به کبوتر اونم فقط کبوترمسافتی نه چیزدیگه الانم چهارپنج ساله که شرایط وموقعیتم جورشده که بتونم به راحتی کبوترنگه داری کنم ونمیخام مثل بعضیا مفدشعاربدم که 20 30ساله توکارمسافتیم که نتونه کبوتری بیاره که مسافت 200هم بیاد قبل این سالها هم تو حیاط داییم هرنوع کبوترمسافتی نگه داری کردم بلندترین مسافتم از تبریز وزنجان به اردبیل بوده .دانیال جان موفق باشی.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 سپاس شده توسط علی بختیاری ، امید رفتاری
12-29-2013, 07:15 AM
ارسال: #7
سلام آقا دانیال از بوشهر تا شوش هواییش چند کیلو متره؟من اصفهان مسافتی بازی میکنم عید امسال یک جفت از اهواز خریدم که خداییش خیلی عالی در اومدن و جوجه سه پری از 150 کیلومتری اومد.شما چند کیلومتر هر بار راه کشی میکنید؟
01-02-2014, 05:15 AM
ارسال: #8
درود برشما دوست خوبم من در تمرينات اوليه مسافت كم كم رو انجام ميدم به محض اينكه قدرت كبوترهام رو شناسايي كردم شروع به انداختن از پنجاه تا ودر مراحل بعدي صدتا است فاصله زميني شوش تا بوشهر 640 كيلومترست وهوايي 445 تا است
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان