P30-ART

اطلاعیه ها
  • برای عضویت در گروه تلگرام انجمن کبوتران مسافتی ایران و گفتگو با اساتید مجرب و کارشناسان حرفه ای اینجا کلیک کنید
  • برای عضویت در کانال تلگرام انجمن کبوتران مسافتی ایران و بهرمندی از مطالب آموزشی و مقالات مفید و کاربردی اینجا کلیک کنید

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشكر و قدردانى
03-30-2013, 09:33 PM
ارسال: #1
تشكر و قدردانى
باسلام اميدوارم سال خوبي رو درپيش داشته باشين دراينجا لازم دونستم از اقا سعيد گل واقا سيناي عزيز بابت اين كليپ زيبا تشكر كنم مشخصا زحمت زيادي رو متحمل شده اند واز دوستان تقاضا دارم اگر چنين كليپ هاي دارند جهت تماشاي ديگران به اشتراك بگذارند تا تجربياتمان درمورد اين حرفه حداقل از بابت نحوه النه بندي وغيره ارتقا پيدا كند
با كمال تشكر:)

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

کلوپ کبوتران مسافتی همدان و(غرب کشور)
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-31-2013, 02:27 AM
ارسال: #2
RE: تشكر از
سلام
خيلي متشكرم آقا محمد ابراهيم عزيز هرچه بوده انجام وظيفه بوده براي بالا بردن سطح فكري و ارتقا جايگاه اين رشته واقعا بايد هركاري انجام داد شايد كه روزي بشه روي اين رشته به عنوان رشته ورزشي ثبت شده در ايران حساب كرد.ايشالا

اتفاقا فيلم زياد هست اما براي آپلود كردن كمي وقت و حوصله ميخواد كه يكم از تحمل به دوره ماشالا هر فيلم و مستندي هم دست كم 100 به بالا ( مگابايت ) حجم دارن كه هم در آپلود كردن و هم در دانلود كردن زمان بر هست

اما ايشالا كه اينطور نميشه و بيشتر بتونيم به دوستان خدمات برسونيم
كوچيك شما هستم
بدرود

----------------------------------------------------------------------------------
لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه فرماييد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمد مرادی
06-18-2013, 01:53 AM
ارسال: #3
[جداسازی] مديران جديد سايت
باسلام و درود فراوان
جناب آقای Arjon انتخاب بجا وشایسته جنابعالی را به عنوان یکی دیگر از مدیران سایت شخصأ تبریک میگویم واقعأ که ایشان فردی فعال در این ضمینه هستند زودتر از اینها حقشان بود . من خودم چندین بار میخواستم در این مورد با مدیران محترم سایت صحبت کنم و همین پیشنهادو باهاشون در میان بذارم ولی راستیتش فکرکردم شاید به عنوان دخالت در امور داخلی سایت محسوب شود لذا خوداری کردم اکنون که این مطلب را دیدم واقعأ از ته دل خوشحال شدم از مدیران اصلی سایت هم درمورد تصمیم درستشان سپاسگذارم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آنچه عقاب را پیر می کند پرواز زاغ بی سروپاست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط StunTMaN ، اکبرنیکنام ، محمد مرادی
06-25-2013, 02:27 AM
ارسال: #4
RE: مديران جديد سايت
سلام خدمت همه دوستان

زحمات اقای Arjon از هیچ کس پوشیده نیست و ایشان در این انجمن و در این اواخر نیز بسیار فعالیت داشتند و مطالب مفید به این انجمن اضافه نمودند در این صورت مدیریت این انجمن در خور ایشان هست چون هر کس لایق مدیریت نیست و این انتخاب بسیار بجا و عاقلانه میباشد

امیدوارم در کلیه مراحل زندگی ایشان همینطور فعال و موفق باشند و مدیریت زندگی را از خداوند هدیه بگیرند تا بتوانند با روحیه شاد به فعالیت مفید خودشان در این ضمینه ادامه بدهند

تبریک بنده را بپذیرید آقای Arjon

موفق باشید
 سپاس شده توسط رضا فراهانی ، محمد مرادی
06-18-2014, 09:22 PM
ارسال: #5
عرض خیر مقدم
با سلام
خدمت دوست عزیز و سرور خودم جناب اقای نصیری پور عرض خیر مقدم داشته حضور مجدد ایشان را درانجمن به فال نیک گرفته و امید وارم که حضور ایشان مداوم و فعالیتشان چون گذشته پرنگ باشد

ولازم دانسته بابت زحمات بسیار فراوان ایشان درگذشته مراتب تشکر وقدردانی خیش را اعلام بدارم:heart:
با سپاس وارزوی شادباش

کلوپ کبوتران مسافتی همدان و(غرب کشور)
 سپاس شده توسط امید رفتاری ، مهرداد جلیلی
06-18-2014, 10:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-18-2014 10:35 PM، توسط امید رفتاری.)
ارسال: #6
RE: تشكر و قدردانى
با سلام خدمت دوستان و سروران محترم

جناب نصیری پور از اینکه مجددا جنابعالی را در دنیای مجازی انجمن زیارت میکنم بسیار خوشحال و مسرور هستم.آرزو دارم که حضوراً جنابعالی را از نزدیک زیارت و در خدمت شما دوست بزرگوار باشم.شما جزع افتخارات این انجمن بوده و هستید و از این پس خواهید بود و زحمات بی شمار و بدون چشم داشت جنابعالی بر هیچکس پوشیده نیست.
باشد که با تلاشها و زحماتی که در راه فعال سازی و پر باری انجمن متحمل میشوید و بدون شک همیشه مسمر ثمر هم بوده و خواهد بود همواره موفقیت شما دوست عزیز و انجمن را شاهد باشیم و همواره بار اطلاعات بنده و دیگر دوستان و کاربران انجمن را افزون نمائید.
از دوست خوب و محترم جناب مرادی که همواره تلاش کرده تا انجمن فعالی داشته باشیم نیز کمال تشکر و قدر دانی رادارم.
با آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون

علت عاشق ز علتها جداست__عشق اسطرلاب اسرار خداست
 سپاس شده توسط محمد مرادی ، محمد جمالی ، مهرداد جلیلی ، محمدرضا جعفری
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان