P30-ART

اطلاعیه ها
  • برای عضویت در گروه تلگرام انجمن کبوتران مسافتی ایران و گفتگو با اساتید مجرب و کارشناسان حرفه ای اینجا کلیک کنید
  • برای عضویت در کانال تلگرام انجمن کبوتران مسافتی ایران و بهرمندی از مطالب آموزشی و مقالات مفید و کاربردی اینجا کلیک کنید

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تميز كردن زير پاي كبوترن
03-26-2013, 09:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-27-2013 12:35 AM، توسط StunTMaN.)
ارسال: #1
Exclamation تميز كردن زير پاي كبوترن
با سلام خدمت تمام دوستان بايد عرضه بدارم كه دوستي فرموده بودند هرچي زير پاي كبوتران را تميز نكنيم مقاوم تر مي شوند ولي اين مطلب از نظر علمي اشتباه است و تمام تخمهاي انگل موجود در مدفوع كبوتر ظرف 24ساعت عفوني شده و به لارو تبديل مي شوند واگر شما مقداري مدفوع مانده را برسي كنيد از بوي ان ومشاهده لاروها متوجه خواهيد شد كه اين يك فرض غلط و اشتباه است
هرگز با توجه به اين گفته ها از نظافت گنجه ها ولانه غافل نشويد (يك كبوتر خوب وسالم بايد داراي پاهاي تميز باشد)

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

کلوپ کبوتران مسافتی همدان و(غرب کشور)
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط علی بختیاری
03-27-2013, 12:33 AM
ارسال: #2
RE: تميز كردن زير اي كبوترن
با تشكر از شما آقا محمد عزيز
كاملا فرمايشات شما صحيح است.من خودم 2 روز يكبار سعي ميكنم تميز كنم اما واقعا نظافت روزانه خيلي بيشتر موثر است
سعي ميكنم هر روز تميز كنم اما واقعا براي من يخورده وقت گير هست به هر حال به قول معروف هر كه فيل خواهد جور هندوستان كشد
موفق باشيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

----------------------------------------------------------------------------------
لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه فرماييد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
08-20-2013, 01:58 AM
ارسال: #3
RE: تميز كردن زير پاي كبوترن
من هفته ای یک بار وقت میکنم کف قفس رو که خاکی هستش رو جارو کنم و مدفوع هارو بردارم.بعدش هم خاکش رو زیر و رو میکنم و سم مایع اسپره میکنم.لای پرهای کبوتر ها رو هم پروپکسور میزنم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
08-20-2013, 02:57 AM
ارسال: #4
RE: تميز كردن زير پاي كبوترن
سلام روز وشب دوستان انشاالله بخير و شادي

دوست عزيز ١ اشكال خيلى خيلى بزرگ در كار شما هست كه اميدوارم منباب طلاح ديد بنده حقير در كار خود تامل كنيد.
شما عرض كرديد كه زير پاي كبوتران رو سم پاشى ميكنى !!!!!!!!!

جاى تعجب داره عزيز من كبوتران از داخل شن كه زير پاشون هست استفاده ميكنند كه حضرتعالى اين موضوع رو قاعدتا ميدونيد
و اين سم پاشى خاك زيرپاى كبوتران شما كارى اشتباه است.

سيستم تغذيه كبوتران ايجاب ميكنه كه از سنگريزه و خاك و گل اطراف واسه هضم غذا كمك ميكنه استفاده كند.
 سپاس شده توسط علی بختیاری ، امید رفتاری
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان