P30-ART

اطلاعیه ها
  • برای عضویت در گروه تلگرام انجمن کبوتران مسافتی ایران و گفتگو با اساتید مجرب و کارشناسان حرفه ای اینجا کلیک کنید
  • برای عضویت در کانال تلگرام انجمن کبوتران مسافتی ایران و بهرمندی از مطالب آموزشی و مقالات مفید و کاربردی اینجا کلیک کنید

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كبوتراني با پلاك كشور امارات
05-04-2013, 01:10 PM
ارسال: #1
كبوتراني با پلاك كشور امارات
بادرود برهمگي دوستان
هرازگاهي كه به بازار پرنده تهران واقع درخليج ميرم .كبوترايي رو با پلاكهاي زرد UAE كه براي امارات هستش ميبينم .ازنظر ظاهر اين كبوترا تعريفي ندارن .يعني خيلي كبوتراي تاپ وخوبي به نظر نميرسن البته فروشنده ها هم تاكيد و اشاره اي هم به پلاك نميكنن كه بخوان كبوتر روباقيمت بالايي بفروشن كبوترا قيمتي بين 10تا 20هزار تومان بيشتر ندارن .حالا يك سوال درذهنم به وجود اومده .آيا اين پلاكيها واقعا به امارات تعلق دارن يانه ؟ اگر آره .كيفيت اين پلاكيها وكلا پلاكيهاي امارات چطوره ؟واماراتيها چقدر دراين زمينه جلوهستن؟ .اگر نه .يعني ممكنه اين پلاكها رودرايران به پاي اين كبوترا كرده باشن !؟
وكلا پلاكيهاي مختلفي كه درايران باپلاك كشورهاي عربي هستن چجورين ؟
باسپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-04-2013, 02:21 PM
ارسال: #2
RE: كبوتراني با پلاك كشور امارات
سلام امیر جان این پلاکها توبازارهای ایران زیاده بخصوص اردبیل من زیاد دیدم پلاک امارات کویت رو هم میفروشن پلاک کشور ایالات متحده هم میفروشن به نظر من هر مسافتی بازی نباید به پلاک توجه کنه با سلیقه وشناختی که به مسافتی داره در انتخابش استفاده کنه چون توبعضی شهرها پلاک درست میکنند گه گاهی امکان داره پلاک کشورهای دیگه رو هم بزنن ..

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 سپاس شده توسط firouz60
05-04-2013, 06:15 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-04-2013 06:16 PM، توسط StunTMaN.)
ارسال: #3
سلام
هيچ وقت به پلاك اين پرنده ها دقت نكنيد مخصوصا كبوتراني كه در بازار به فروش ميرسند اكثرا خود ايراني ها اين پلاك رو از جوجگي در پاي كبوتران مي اندازند مگر اينكه به طرف مقابل آشنايي كامل داشته باشيد و شجره كبوتر هم باشد(اين مورد منظورم در بازار نيست)
در كل اينو بگم كبوتراني كه پلاك دارند و اصلي هستند كاملا مشخص هست البته اين به تجربه شما هم بستگي داره
در مورد كبوتران كشور امارات بگم كه بله خيلي خيلي از ما ايراني ها جلو هستند در كل تمام كشورهاي خليجي حاشيه خليج فارس خوب دارند حرفه اي كار ميكنند و اين رشته رو دنبال ميكنند البته به جز ايران
من خودم با عراق خيلي موافق نيستم اما چند ساليه كه دارند پيشرفت ميكنند و دارند خودشون رو ميكشن بالا
موفق باشي

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

----------------------------------------------------------------------------------
لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه فرماييد
05-04-2013, 09:42 PM
ارسال: #4
این نمونه پلاک ودیگر نمونه ها بنام کشورهای مختلف چه عربی وچه اروپایی در همه جا فراوان وارزان است که با توجه به حرفه ای عمل نکردن اکثر مسافتی داران همه نوع پلاک به پای جوجه ها وارد میکنند از لحاظ کبوتران اماراتی هم بایدخدمتت عرض کنم که اگه اصلی باشند بسیار عالی میباشند ولی بدست آوردن نوع اصلی آن مشکل است چرا که یکی از دوستان الان چندین بار باقیمتهای بالا اقدام بخرید کبوتر بنام اصلی کرده ولی هنوز نتیجه دلخواه رو بدست نیاورده حتی از کشور عراق و کویت هم یکنفر مستقیم واردکرده ولی بازهم درجه یک نبوده اند
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان