P30-ART

اطلاعیه ها
  • برای عضویت در گروه تلگرام انجمن کبوتران مسافتی ایران و گفتگو با اساتید مجرب و کارشناسان حرفه ای اینجا کلیک کنید
  • برای عضویت در کانال تلگرام انجمن کبوتران مسافتی ایران و بهرمندی از مطالب آموزشی و مقالات مفید و کاربردی اینجا کلیک کنید

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی تهیه کبوتر مسافتی اصیل
01-31-2012, 10:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-03-2012 03:34 AM، توسط سینا ودودی.)
ارسال: #1
چگونگی تهیه کبوتر مسافتی اصیل
این بحث در ابتدا داخل بخش کبوتر هومر شکل گرفت اما با توجه به اینکه کبوتران هومر تقریبا زینتی هستند و این بحث تخصصی کبوتران مسافتی است این تاپیک را ایجاد کردیم که با تمرکز بیشتری در ورد چگونگی تهیه کبوتر مسافتی اصیل صحبت کنیم.

یا علی مدد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
02-01-2012, 02:18 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-03-2012 03:36 AM، توسط سینا ودودی.)
ارسال: #2
RE: چگونگی تهیه کبوتر مسافتی اصیل
آقای ابراهیمی شما که تو کار واردات پرنده های اصیل هستید می تونید کبوتر مسافتی اصیل تهیه کنید ؟ قیمت یه جفت آلمانی که از اصالت خوبی برخورداره حدودا چقدره ؟

با سنگها بگو که چه اندیشه می کنند ، حتی بدون بال کبوتر کبوتر است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
02-01-2012, 04:10 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-03-2012 03:36 AM، توسط سینا ودودی.)
ارسال: #3
(02-01-2012 02:18 AM)iranpigeons نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای ابراهیمی شما که تو کار واردات پرنده های اصیل هستید می تونید کبوتر مسافتی اصیل تهیه کنید ؟ قیمت یه جفت آلمانی که از اصالت خوبی برخورداره حدودا چقدره ؟

دوست عزیز اصالت کبوتر آلمانی فقط با امتحان کردنش مشخص می شه . مسافتی آلمانی الان از جفتی 20000 تومان تا جفتی 1000000 تومان تو بازار پیدا می شه .

یا علی مدد
02-03-2012, 03:43 AM
ارسال: #4
شما خودتون الان مسافتی خوب چیزی داری ؟ میشه عکساشونو بزاری ؟

02-03-2012, 03:43 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-03-2012 03:44 AM، توسط سینا ودودی.)
ارسال: #5
دوست عزیز من چند جفت مسافتی بسیار اصیل و خوب دارم که البته الان حدود 2 ساله که دیگه پروازشون ندادم .
مثلان عکسی که گذاشتم عکس پرنده نری هست که ماده ای شبیه به خودش داره .
این دو پرنده رو بنده تا مسافت 600 کیلومتر هم امتحان کردم .البته بدون راه کش .
کسی که اینارو بهم داد پدر مادرشون رو تا 800 کیلومتر هم امتحان کرده بود .

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

02-03-2012, 04:01 AM
ارسال: #6
واقعا ؟!!! با این وجود شما مسافتی های خوبی در اختیار دارید.این رکورد تو ایران رکورد خیلی ارزشمندیه.این رکوردها در طول چه مدت و حدودا چند دوره پرواز به دست اومده و در اولین پرواز چه رکوردی رو ثبت کردید.اگه ممکنه تصاویر سایر کبوتران مسافتی خودتون همراه با رکورد و شهر و منطقه ای که به مقصد برگشتن منتشر کنید.

12-23-2012, 05:26 AM
ارسال: #7
بابا اینجاهم شده فیلمه تخیلی به همین راهتیام نیست بابا چیزی که میخواین بگین در بارش فکر کنید یکی میاد میگه 500 بدونه تمرین اون یکی میاد میگه 600 تا یک سال دیگه انشالا تا اروپا هم میرسیم تو تخیلاته خودمون :@بابا هنوز ندیدین پرنده با این همه تمرین برمیگرده چه شکلی میشه بعد درباره بدونه تمرینش حرف میزنین فلانی میگه من xکیلومتر زدم ولی سره 30 کیلو متر دعوا میکنه بابا بسه دیگه تا کی بابا میخواین مشتری جمع کنین شمای که میکین خوزستانیا خالی بندن شما که رو مانه سفید کردین کبوتری که بدونه تمرین 600 بیاد تو دوتا تمرین کم کم 800 میزنه پس چرا هنوز 200 یه رویاه مردم که ................. نیستن شرمنده دوستان خیلی وقت میخواستم اینو بگم ولی وقتش نبود تا الان:heart::heart::heart::heart::heart::heart::exclamation::exclamation:
12-23-2012, 04:00 PM
ارسال: #8
(12-23-2012 05:26 AM)امین زاهدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا اینجاهم شده فیلمه تخیلی به همین راهتیام نیست بابا چیزی که میخواین بگین در بارش فکر کنید یکی میاد میگه 500 بدونه تمرین اون یکی میاد میگه 600 تا یک سال دیگه انشالا تا اروپا هم میرسیم تو تخیلاته خودمون :@بابا هنوز ندیدین پرنده با این همه تمرین برمیگرده چه شکلی میشه بعد درباره بدونه تمرینش حرف میزنین فلانی میگه من xکیلومتر زدم ولی سره 30 کیلو متر دعوا میکنه بابا بسه دیگه تا کی بابا میخواین مشتری جمع کنین شمای که میکین خوزستانیا خالی بندن شما که رو مانه سفید کردین کبوتری که بدونه تمرین 600 بیاد تو دوتا تمرین کم کم 800 میزنه پس چرا هنوز 200 یه رویاه مردم که ................. نیستن شرمنده دوستان خیلی وقت میخواستم اینو بگم ولی وقتش نبود تا الان:heart::heart::heart::heart::heart::heart::exclamation::exclamation:
سلام آقا امين منم حرفتو قبول دارم بدون راه كش تا 100 تا قبوله ولي نه 600 تا.تازه اون عكسي كه گذاشته چيزي جز يه دو رگ تابلو نيست
12-23-2012, 06:39 PM
ارسال: #9
قرار هم نيست كسي باور كنه آخه
حالا اين طرف يه چيزي واسه خودش پرونده فكر كرده ميگيره
وگرنه اين عكسي كه گذاشته تا سر كوچشون هم فكر نكنم اومده باشه:):D:P

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

----------------------------------------------------------------------------------
لطفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه فرماييد
12-23-2012, 11:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-23-2012 11:34 PM، توسط alireza.)
ارسال: #10
با سلام خدمت دوستان.اگه اشتباه نکنم این آقای ابراهیمی باید ساکن قم باشه و ایشون از خیلی وقت ها در کار خرید و فروش کبوتر بوده و هست. دوستان که خیلی زود در مورد ایشون قضاوت می کنن شاید واقعا همچین کبوتری ایشون دارن که کسی ندیده پس این دلیل نمی شه که زود قضاوت بشه.بعد در ثانی خدمت دوست گرامی جناب آقای امین زاهدی از سر بندر آبادان باید عرض کنم:هیچ کسی نگفته که جنوبیها خالی بند هستند اما خودتون قضاوت کنید وقتی کسی عکس یک کبوتر آشغال رو برای فروش تو سایتی قرار میده و عنوان می کنه که این کبوتر بدون راه کش 500الی550کیلومتر رو برگشته( و همه هم می دونن که شخص مورد نظر جنوبی هستش) شما چه توقعی دارید ؟و بعد با فروش کبوتر به دوستان که بعد از جوجه کشی معلوم می شه که جوجه ها بعد از کلی پریدن و پر انداختن از مسافت 4کیلومتری هم بر نمی گردن شما قضاوت کنید که دیگران که می شنوند و می خونند چه فکری میکنند؟ ویا در جای دیگه هم می شنویم که از تهران کبوتر برگشه اهواز و............خداکنه که واقعا این کبوتر ها موجود باشه کی بدش میآد همه هم استقبال می کنن.همه محترم هستن و تنها کسانیکه با دروغ و کلک و بخاطر پول کلاه هر کسی رو که عاشقانه کبوتر نگه داری می کنه رو بر میداره فردی متقلب و کثیف محسوب می شه که برای همه شناخته شده باقی می ماند.جناب زاهدی قبلا هم خدمت شما عرض کردم و باز هم می گم بعد از آموزش تا 170کیلومتری بخاطر شناختی که از اصیل بودن نژاد های کبوتران خودم دارم شاید برای اولین بار در ایران مسافت 677 کیلومتری رو بعنوان امتحان انتخاب کردم که هر دو کبوتر با فاصله 5/2 و10 روز برگشتن که اصلا برای خودم هم غیر قابل باور بود اما چرا که نه.بنده بامید خدا برای سال آینده همراه با فیلم و مستند کاری رو قراره بکنم که شاید تصورش هم غیر قابل باور باشه اما فعلا بصورت آزمایشی این کار رو انجام دادم و خدا رو شکر که جواب هم گرفتم و اصلا برای من مهم نیست که پشت من چه صحبت های می کنن و.............. تنها برای خودم مهمه که به باور خودم رسیدم و خیلی خوشحال هستم که تا به این لحظه یک ریال پول بابت کبوتر از کسی نگرفته ام و تنها ملاک بنده لذت بردن برای خودم بوده و هست.
 سپاس شده توسط محمد الخمیس
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان